در حال بارگذاری ...

کشتار مسلمانان میانمار در میان سکوت جهانی - همیشه پای اسرائیل درمیان است!

در ماه اوت 2016 شرکت خدمات نظامی اسرائیل موسوم به تار در توافقی به آموزش و تجهیز شورشیان میانمار پرداخت. مدیر این شرکت شلومو آهارونیشکی کمیسیونر سابق پلیس رژیم صهیونیستی است.

روزنامه صهیونیستی هاآرتص نوشت  وزارت جنگ رژیم صهیونیستی تامین کننده سلاح برای شبه نظامیانی است که در حال قتل عام مسلمانان روهینگیا در میانمار هستند.
   
به گزارش سایت بیداری اسلامی  ، روزنامه صهیونیستی هاآرتص در گزارشی نوشت «اونگ هاینگ»، یکی از سرکردگان این شیه نظامیان میانمار در سپتامبر 2015 برای خرید سلاح از فلسطین اشغالی دیدار کرد.
  بنا بر این گزارش، هاینگ با «روون ریولین» رئیس رژیم صهیونیستی و برخی مقامات بلندپایه نظامی این رژیم از جمله رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی دیدار کرد.
 
در مقابل، مایکل بن باروخ رئیس اداره موسوم به اداره همکاری دفاع بین الملل در وزارت جنگ رژیم صهیونیستی در دیداری که رسانه ها چندان متوجه آن نشدند تابستان 2015 از میانمار دیدار و با سرکردگان شبه نظامیان میانمار دیدار کرد.
  بعد از این دیدار، برخی از این سرکردگان فاش کردند در این دیدار توافقاتی بر سر خرید تسلیحات از اسرائیل امضا شد.
  همچنین در ماه اوت 2016 شرکت خدمات نظامی اسرائیل موسوم به تار طی توافقی به آموزش و تجهیز شورشیان میانمار پرداخت. مدیر این شرکت شلومو آهارونیشکی کمیسیونر سابق پلیس رژیم صهیونیستی است.
  روزنامه هاآرتص در حالی این گزارش را فاش کرد که روزنامه انگلیسی ایندیپندنت روز سه شنبه نوشت  براساس اظهارات شاهدان عینی، کودکان روهینگیا توسط نیروهای شبه نظامی در میانمار سرشان بریده شده و تعدادی نیز به صورت زنده سوزانده شده‌اند.
 
عبدالرحمن ۴۱ ساله به این روزنامه گفت یک گروه از مردان روهینگیا را در یک کلبه چوبی در روستای «چوت پیین» جمع کردند و سپس آتش زدند. "برادرم در میان آنها بود و کشته شد."
 وی افزود: دیگر اعضای خانواده‌ام را در زمینهای اطراف پیدا کردم. روی بدنشان جای گلوله و بریدگی بود. دوتا از برادر زاده هام بدون سر بودند.
 سلطان احمد ۲۷ ساله نیز می‌گوید: بعضی از اجساد را بدون سر دیدم. ما در خانه پنهان شده بودیم و وقتیکه افراد مسلح روستای مجاور درحال بریدن سر مردم بودند ما از حیاط پشت فرار کردیم.
 تصاویر ماهواره‌ای که دیده بان حقوق بشر منتشر کرده نشان میدهد که تنها در یک روستا ۷۰۰ خانه به آتش کشیده شده و به خاکستر تبدیل شده است.
  در یک هفته گذشته بیش از ۶۰ هزار نفر از روهینگیا به دلیل درگیریها به سمت مرز بنگلادش فرار کرده‌ و آواره هستند.
 دولت بنگلادش نیز مرزها را بسته و می‌گوید که ظرفیت میزبانی از این تعداد پناهجو را ندارد.
نظرات کاربران